• 212 728 81 92

Doğa Özel Fiyatlarla Yatarak Tedavi Fırsatı

  • 16.10.2019

Doğa Sigorta, ‘yatarak’ teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortasında önemli bir kampanyaya imza atıyor. Bu kapsamda, çok özel indirimlerle sunulan Yatarak Tedavi Teminatı’na sahip Tamamlayıcı Sağlık Sigortası ile birlikte müşterilere ‘Kapsamlı Diş ve Mini Check-up’ ile yılda 1 kez ile sınırlı ‘Mamografi ve PSA’ ek teminatları hediye ediliyor.

Doğa Sigorta CEO’su Nihat Kırmızı, tamamlayıcı sağlık sigortasının toplumdaki “sağlık sigortası pahalıdır” algısını ortadan kaldırdığını ifade etti. Tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesinin, özel sağlık sigortası kapsamındaki Türkiye’nin dört bir yanında yaygın hastane ağında geçerli olduğuna değinen Kırmızı, “Bu poliçeyle özel sağlık sigortasında da geçerli olan aynı hastanelere gidiyor, aynı doktorlar tarafından muayene ediliyor, çok daha az para ödeyerek sağlığınıza kavuşmak için aynı hizmeti alabiliyorsunuz. Bu poliçe ikamet edilen şehir ve yaşa göre bazen, kasko ya da trafik sigortası fiyatından bile daha ucuza geliyor. İnsan sağlığı her şeyden önemli, otomobili her zaman satın alabilirsiniz ama sağlığınızı korumak ve güvence altına almakta asla geç kalmamalısınız” dedi.

 

Firmaların da yan hak olarak çalışanlarına tamamlayıcı sağlık sigortası poliçesi yapmasında fayda olduğunu belirten Kırmızı, “Sağlıkta ana risk yatarak tedavidir. Maddi açıdan insanın belini büken, kayba uğratan ya da hazırlıksız koşullarda çaresiz bırakan maalesef yatarak tedavi süreçleridir.  Bu nedenle başlangıç için gayet makul primlerle özellikle yatarak tedavi planı satın alındığında kişiler kendilerine önemli bir güvence yaratmış olur. Bu koşullarda özel hastanelerde tedavi olmak sanıldığı kadar pahalı değildir” diye belirtti.

 

ZENGİN ASİSTANS HİZMETLERİ

Buna dikkat çekmek, toplumun sağlığını güvence altına almak sosyal sorumluluğuyla, Doğa Sigorta olarak Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’nda yatarak tedavide çok önemli bir kampanyaya imza attıklarını vurgulayan Kırmızı, “Doğa Sigorta olarak, herkesin sağlığı güvence altında olsun, özel hastanelerde tedavi görmek lüks olmaktan çıksın hedefiyle, ‘yatarak’ teminatlı tamamlayıcı sağlık sigortasında önemli bir kampanyaya imza attık. İndirimli olarak sunduğumuz, ‘Yatarak Tedavi Teminatı’nı içeren Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’na ‘Kapsamlı Diş ve Mini Check-up’ ek teminatına ilave olarak yılda 1 kez ile sınırlı ‘Mamografi ve PSA’ ek teminatını da dahil ettik. Poliçemizi içeriği çok zengin, ücretsiz asistans hizmetleriyle donattık” şeklinde konuştu.

 

Yatarak Tedavi Teminatı’nın diğer avantajlarından da bahseden Nihat Kırmızı şunları söyledi: “Örneğin A+ Yatarak Tedavi Teminatımız kimsede bulunmayan ve çok avantajlı bir teminat. Bu teminat ile tamamlayıcı sağlık poliçesinin içine minimum prim ile yatarak tedavi içeren küçük bir özel sağlık sigortası da eklenebilmekte. ‘A + Yatarak Tedavi Teminatı’ ile, ilk hastalık tanısının, sahip olunan Doğa Sigorta Tamamlayıcı Sağlık Sigortası Poliçesi döneminde konması durumunda, A tipi kurumlarda gerçekleşen ve teminat kapsamına giren yıllık muafiyetin üzerinde kalan sağlık gideri harcamaları, şirketimiz tarafından bu teminat kapsamında limitsiz ve %100 ödeme oranıyla karşılanıyor.”